USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Chacara Mative Socorro Sp Socorro (Sao Paulo) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Chacara Mative Socorro Sp Βίλα

ex. Chácara Mative Socorro Sp

Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-27
2026-08-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

66

Chacara Mative Socorro Sp Βίλα

 Wi-Fi
 Πισίνα

Θερμαινόμενη πισίνα

 Αθλητικές δραστηριότητες

Τραπέζια για Μπιλιάρδο

 Κατοικίδια

Επιτρέπονται κατοικίδια


Η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα απέχει περίπου 4 χλμ. από το Mirante do Cristo και προσφέρει στους επισκέπτες τη δυνατότητα να ασχοληθούν με μπιλιάρδο.

Αυτή η παραθεριστική κατοικία απέχει περίπου 15 λεπτά οδικώς από εκπαιδευτικούς χώρους, όπως Biblioteca Municipal de Socorro Profa Esther de Camargo Toledo Teixeira.

Οι επισκέπτες αυτού του καταλύματος μπορούν να μαγειρέψουν τα γεύματα τους στην πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Δραστηριότητες και χαλάρωση

  • Θερμαινόμενη πισίνα
  • Εξωτερική πισίνα
  • Ξαπλώστρα
  • Κήπος
  • Παροχές BBQ
  • Τραπέζια για Μπιλιάρδο
  • Ρηχή πισίνα

Συχνές ερωτήσεις

  • Σε η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα έχει πάρκινγκ;

    Οι πελάτες της η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.
  • Η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα διαθέτει πισίνα;

    Ναι, οι πελάτες της η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα.
  • Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα;

    Μπορείτε να μένετε σε η Chacara Mative Socorro Sp Βίλα με το κατοικίδιο ζώο σας.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-08-27
2026-08-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Chacara Mative Socorro Sp Βίλα, Βραζιλία

Estrada Municipal Bairro Do Oratorio, Km 5,5, Socorro (Sao Paulo), Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © allsaopaulohotels.com

All rights reserved